EXPRESS ALPHA TŁUMACZENIA

NORWESKI SZWEDZKI DUŃSKI FIŃSKI ANGIELSKI NIEMIECKI NIDERLANDZKI FRANCUSKI HISZPAŃSKI CZESKI LITEWSKI SŁOWACKI ROSYJSKI CHIŃSKI JAPOŃSKI ARABSKI I INNE

ZADZWOŃ +48 512 618 057

Tłumaczenia MEDYczne

Medycyna, podobnie jak każda jedna dziedzina – informatyka, prawo czy reklama, posługuje się własnym, specjalistycznym językiem. Do poprawnego tłumaczenia tekstów stanowiących dokumentacje medyczne, niezbędna jest odpowiednia wiedza oraz znajomość terminologii obowiązującej w tym obszarze wiedzy.

W przypadku tłumaczeń medycznych konieczna jest znajomość pojęć eksperckich. Jest to dziedzina, w której nawet mały błąd może zadecydować o zdrowiu, a nawet życiu człowieka. Słownikowe, „suche” tłumaczenia bardzo często nie oddają istoty problemu – tylko znajomość specjalistycznej terminologii jest tutaj gwarancją uzyskania odpowiednich efektów. Nasza firma, realizując tłumaczenia medyczne, współpracuje z osobami posiadającymi wykształcenie medyczne oraz charakteryzującymi się doskonała znajomością języków obcych. Tylko ten sposób daje pewność uzyskania prawidłowych przekładów.

Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń medycznych – tłumaczenia w oparciu o badania, artykuły i publikacje, instrukcje oraz ulotki ściśle związane z branżą. Realizujemy tłumaczenia z różnych obszarów medycyny. Wykonywane przez nas tłumaczenia medyczne cechuje wysoka precyzja i dokładność – odpowiadają za nie tłumacze o dużej wiedzy i doświadczeniu.

Siedziba naszego biura mieści się w Warszawie. Zlecenia przyjmujemy jednak nawet z najodleglejszych zakątków kraju – wysyłka tekstów do tłumaczenia, jak i gotowych tłumaczeń odbywa się drogą elektroniczną. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Złóż zamówienie

UL. CHMIELNA 100
00-801 WARSZAWA
alpha.tlumaczenia@gmail.com
Tel: +48 512 618 057
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 9.00 - 20.00
​​Sobota : 9.00 - 15.00
​Niedziela: nieczynne

​Codziennie można złożyć zamówienie online wysyłając maila na adres alpha.tlumaczenia@gmail.com

FORMULARZ KONTAKTOWY